Johannesburg Verander Area
  • Vandag

    24°C / 12°C

    Wind 11km/h

    Reënval 0.0mm

    Humiditeit 34%

  • Dinsdag

    22°C / 12°C

    Wind 17km/h

    Reënval 0.0mm

    Humiditeit 32%

  • Woensdag

    20°C / 10°C

    Wind 17km/h

    Reënval 1.2mm

    Humiditeit 44%

  • Donderdag

    21°C / 8°C

    Wind 15km/h

    Reënval 0.0mm

    Humiditeit 24%

  • Vrydag

    21°C / 9°C

    Wind 15km/h

    Reënval 0.0mm

    Humiditeit 25%

  • Saterdag

    22°C / 8°C

    Wind 13km/h

    Reënval 0.0mm

    Humiditeit 27%

Adverteer by ons

Advertensiebestuurder

Lita De Bastos
Tel: 011 713 9507
E-pos: lita.debastos@media24.com

Kleinhandel Advertensiebestuurder (JHB)

Alecia Britz
Tel: 011 713 9203
E-pos: aleciab@media24.com

Kleinhandel Advertensiebestuurder (PTA)

Tanya van Niekerk
Tel: 012 485 9048
E-pos: TvanNiekerk@beeld.com

Sake Advertensiebestuurder

Rudolph le Roux
Tel: 011 713 9106
E-pos: Rudolph.leRoux@media24.com

Motors Advertensiebestuurder

Attie Bekker
Tel: 011 713 9545
E-pos: attie.bekker@rapport.co.za

Nasionale Advertensieverkope (Beeld)

Christo Brits
Tel: 011 259 1716
E-pos: Christo.brits@ads24.co.za

Nasionale Advertensieverkope (Rapport)

Shane Jacobs
Tel: 011 259 1713
E-pos: shane@ads24.co.za

Werwing en Tender Advertensiebestuurder

Gaye Lowe-Martin
Tel: 011 713 9535
E-pos: gaye.martin@media24.com

Kennisgewings (Herkoms) Advertensiebestuurder

Shama Ajoodha
Tel: 011 877 6005
E-pos: sajoodha@dailysun.co.za