Johannesburg Verander Area
  • Vandag

    20°C / 6°C

    Wind 20km/h

    Reënval 0.0mm

    Humiditeit 28%

  • Vrydag

    20°C / 7°C

    Wind 10km/h

    Reënval 0.0mm

    Humiditeit 23%

  • Saterdag

    21°C / 11°C

    Wind 17km/h

    Reënval 0.0mm

    Humiditeit 22%

  • Sondag

    22°C / 7°C

    Wind 23km/h

    Reënval 0.0mm

    Humiditeit 23%

  • Maandag

    20°C / 8°C

    Wind 13km/h

    Reënval 0.0mm

    Humiditeit 36%

  • Dinsdag

    22°C / 9°C

    Wind 14km/h

    Reënval 0.0mm

    Humiditeit 27%

Adverteer by ons

Advertensiebestuurder

Lita De Bastos
Tel: 011 713 9507
E-pos: lita.debastos@media24.com

Kleinhandel Advertensiebestuurder (JHB)

Alecia Britz
Tel: 011 713 9203
E-pos: aleciab@media24.com

Kleinhandel Advertensiebestuurder (PTA)

Tanya van Niekerk
Tel: 012 485 9048
E-pos: TvanNiekerk@beeld.com

Sake Advertensiebestuurder

Rudolph le Roux
Tel: 011 713 9106
E-pos: Rudolph.leRoux@media24.com

Motors Advertensiebestuurder

Attie Bekker
Tel: 011 713 9545
E-pos: attie.bekker@rapport.co.za

Nasionale Advertensieverkope (Beeld)

Christo Brits
Tel: 011 259 1716
E-pos: Christo.brits@ads24.co.za

Nasionale Advertensieverkope (Rapport)

Shane Jacobs
Tel: 011 259 1713
E-pos: shane@ads24.co.za

Werwing en Tender Advertensiebestuurder

Gaye Lowe-Martin
Tel: 011 713 9535
E-pos: gaye.martin@media24.com

Kennisgewings (Herkoms) Advertensiebestuurder

Shama Ajoodha
Tel: 011 877 6005
E-pos: sajoodha@dailysun.co.za